کارگزاری لیزینگ خودرو،املاک و مستغلات سقف مردم با گام های بلند برای بهتر کردن زندگی مردم، پشتیبان قدرت مندی خواهد بود

اخبار خودرویی

بانک اسناد مسکن و مستغلات سقف مردم ایرانیان

صندوق امانات نقل و انتقالات اسناد مسکن و مستغلات

سقف مردم بستری امن و آرامش خاطر برای سرمایه گذران در ایران به وجود آورده بطوری که امنیت شهروندان مقیم خارج از کشوربا امنیت و آرامش میتوانند در ایران با پشتیبانی سقف مردم بعنوان بانک صندوق اسناد بهرمند شوند و سرمایه گذاری در بخش های کارخانه ، مسکن و مستغلات، در حوزه های لیزینگ خودروبوجود آورده است.

در ایران برای اولین بار برای جلوگیری از هرگونه رکود، و تورم در بخش های مسکن و مستغلات همچنین خودروبرای پاسخگویی به عرضه و تقاضا با ایجاد سرمایه گذاری ها خریدوفروش بصورت اجاره به شرط تملیک و مستثنا می باشد. نحوه انتقال اسناد بصورت امانتداری طبق ماده 607 و 608 قانون مدنی انتقال داده میباشد.

با توجه به حساسیت نقل وانتقالات و امنیت بیشتر متقاضیان با گروه های وکلای سقف مردم قبل از هر عقد قرارداد میتوانید آشنا شوید.

حساسیت جایگاه امانتداری در کسب و کارسقف مردم

امروزه امانت داری در تمامی حرفه ها به ویژه در کسب و کارمتصل به سقف مردم جایگاه ویژه ای یافته است. امانت داری از مهم ترین توقعات افراد در تعامل شغلی است. عناصر محیط یک سازمان بر اساس امانت داری سقف مردم نهادینه شده در آن سازمان به آن اعتماد می کنند. مشتریان، کارکنان، تأمین کنندگان و همه ی صاحبان حق در تعامل با سازمانهای کسب و کار بر امانت داری سازمان در قبال اموال، اسرار، اطلاعات، برند. و سایر شوؤن حرفه ای اهمیت می دهند. به همین دلیل در منشور اخلاقی سازمانها و عهدنامه ی اخلاقی صاحبان دین داری و مشاغل امانت داری اصل مهم و جهان بشمار می آید.

همکاری عناصر محیط داخلی و بیرونی سازمان سقف مردم با آن بر اساس الگوی سرمایه گذاری انجام می شود و سرمایه گذاری صرف کردن کنونی سرمایه به امید بازدهی سود در آینده است و لذا سرمایه گذاری از خطر پذیری برخوردار است. آنچه معقولیت خطر پذیری را تأمین می کند، خصلت امانت داری سقف مردم است که در فرهنگ سازمانی آن نهادینه گردیده است. بنابراین، امانت داری سبب اعتماد آفرینی می شود و اعتماد آفرینی رمز و راز موفقیت در کسب و کار سقف مردم است، در واقع عدم فقدان امانتداری باعث عدم اعتماد و اطمینان کسب و کارها متصل و خریدو فروش یکی از دلیل رکود بازاربشمار می آید.که با بی توجهی این موضوع احاد مردم از این ناحیه از نظر مالی و اقتصاد رنج و سختی متحمل میشوند.

منبع: سقف مردم
06 فروردین 1401
تمامی حقوق متعلق به سقف مردم میباشد