کارگزاری لیزینگ خودرو،املاک و مستغلات سقف مردم با گام های بلند برای بهتر کردن زندگی مردم، پشتیبان قدرت مندی خواهد بود

اخبار سقف مردم

اخبار خودرویی

سقف مردم در صنعت فروش مسکن شرکتی توانمند است

کارشناسی تخصصی قیمت گذاری سقف مردم و ایجاد فرصت استثنایی خریدار در پایین ترین تایم

سقف مردم شرکتی توانمند است ، بدلیل اینکه 2 اصول مهم در صنعت مسکن رعایت می کند.اول: نحوه خاص کارشناسی قیمت گذاری دوم: شرایط فوق العادهای که باعث میشه هر ملکی را هر خریدار خرید کند.

شرایط اول قیمت گذاری سقف مردم در 3 پلن قرار داده شده 1) موقعیت جغرافیایی 2) شناسایی موقعیت کسب درآمد 3) آینده نگری ملک و در نهایت قیمت گذاری میشود.

هر ملکی بسته به نوع فعالیت کسب وکار کت و شلوار شغل برای کسب درآمد مناسب، یا زندگی ، بشمار می آید. که همین امر باعث شده خریداران واقعی مسکن شناسایی شده و با بازدید اول در صف خریداران قرار بگیرند.به همین منظور سقف مردم با توجه به اعتبار سنجی خریدارانی که با پیش پرداخت بیشتر و تعداد اقساط کمتر را در اولویت قرار میدهد.

راه های ترقی غیر منتظره برای مستاجرین:

ملکهای استجاری هستند که به دلیل عدم فعالیت مالک فرصتی استثنایی برای مستاجر از نظر کسب و درآمد ایجاد میشود.که باعث میشود مستاجر توان خرید ملک کرایه شده را در مدت 3 تا 5 سال پیدا کند.

البته در این شرایط بدلیل عدم فروش مالک یا عدم توافقات یا عدم توانایی مالی یا رشد ناگهانی ملک بدلیل تورم مستاجر فرصت مالکیت خود را به شخص دیگری می دهند. که گاها بعد از تخلیه مستاجر بعنوان ملک پربرکت و پر روزی مستاجر یاد می کند.

نحوه قیمت گذاری :

همانطور که گفته شده کارشناسی تخصصی قیمت گذاری سقف مردم در 3 پلن محاسبه میشود. پلن اول موقعیت جغرافیایی کسب و کار ، مانند کت وشلوار مناسبی برای ارایه خدمات یا فروش هر محصول بشمار می آید. در واقع مهمترین مسله پیروزی یا شکست هر کسب و کار به شمار می آید، که بیشتر اوقات به درآمد های کلان ملک منجر میشود ، البته با رعایت جغرافیایی که ملک در ورودی شهر و خیابان از سمت راست تردد افراد غیر بوی هست و گلو گاه و شاه راه شهر و خیابان به حساب می آید که اصولا جاده بین الملی در موقعیت ملکی نامیده میشود. دیگر مشخصات نور آفتاب اول صبح بهرمند می باشد و هر خیابان سمت راست یا بعد از گذر ملک مردم بومی یا غیر بومی عبور از حوزه دید ملک می باشد، که اکثر این ملکها با بازدید تخصصی کارخانه هایی هستند که در همرستای به چشم میخورد،

موقعیت کسب وکار :

موقعیت کسب و کارها با توجه به موقعیت جغرافیایی خوراک دام و طیور و ادوات کشاورزی و مشتقلات نفتی یا پالایشگاهی می باشد، که باعث درآمد های در ملکها می شود.که با توجه به موضوع گفته شده

اگر ملک استجاری باشد بعد از تخلیه بعنوان ملک پرروزی یاد می شود.

آینده نگری ملک :

از نظر کارشناسی پلن یک و پلن دو ( موقعیت جغرافیایی و کسب و کار) رعایت شده و ملکی علاوه به برند شدن هر ملکی در منطقه برای بقا خریداری کنند.رشد نسبی از یک طرف و رشد تورمی از طرف دیگر قیمت ملک را گاها به بیش از 2000 برابر ظرف مدت 20سال میرساند.

ایجاد شرایط آسان خرید ملک در سقف مردم :

با توجه به موارد، ذکر شد مشتریان بیشتری فرصت مالکت پیدا می کنند که کمترین تایم برای خود در نظر گرفته میشود ، البته که سقف مردم اولویت با کسانی می دهد، که با پیش پرداخت بیشتری و قسط سبکتری طبق توافقات بعد از اعتبار سنجی و استعلامات دعوت به عقد قراداد می نماید.

امیدوارم با حمایت خود در سقف مردم از پشتیبانی سقف مردم بهرمند شوید.متخصص علوم فروش اقساطی مسکن و مستغلات سید مرتضی سجادی

منبع: سقف مردم
18 خرداد 1401
تمامی حقوق متعلق به سقف مردم میباشد