کارگزاری لیزینگ خودرو،املاک و مستغلات سقف مردم با گام های بلند برای بهتر کردن زندگی مردم، پشتیبان قدرت مندی خواهد بود

اخبار سقف مردم

اخبار خودرویی

چگونه از حمایت خود در سقف مردم از پشتیبانی سقف مردم بهرمند شویم؟

طبق شرایط خرید مسکن سقف مردم، طبق کارشناسی قیمت سقف مردم

امروز سقف مردم با در نظر گرفتن فروش سریع مسکن و با سبقت از تورم نسبت به قیمت روز بازار، وبا پشتیبانی از اشخاص حقیقی یا حقوقی که در شرایط فروش چاره ای جز, فروش ملک خود برای فروش بمنظورتسویه حساب بدهی ، یا ایجاد کسب کار یا گسترش کسب و کار خود، یا در شرایط مالی نیاز به پول دارند، دست سود جویان فرصت طلب برای شکار ملک شما را برای مفد خریدن نه تنها کوتاه می کند، که حدود 20درصد پایین تر از قیمت کارشناسی خرید کنند، بلکه 20درصد هم بالاتر از قیمت کارشناسی روز سقف مردم خریداری می کند. در کل 40 درصد بنفع فروشنده درصورتیکه با شرایط سقف مردم اقدام فروش نماید، بهرمند خواهد شد.

شرایط خرید سقف مردم علاوه بر این پشتیبانی ارزشمند برای خریداران شرایطی فوق العاده و بی نظیری فراهم کرده که با پایین ترین قیمت روز بازار و با توجه به شرایط شغلی و میزان درآمد میتوانند از پشتیبانی سقف مردم برای خرید واحدهای مسکونی ، اداری ، تجاری بهرمند شوند.

سقف مردم با اختیارات قانونی با توجه به علوم فروش مسکن اقساطی بصورت تخصصی از اشخاص حقیقی یا حقوقی که در بشرایط داشتن شرایط فعلی پول لازم هستند و با کارشناسی قیمت روز دغه دغه فروش قیمت را از همراهان خود برطرف می کند، 20% بالاتر به صورت اقساط 24 ماهه و 36 ماهه سقف مردم خریداری طبق توافقات اقدام می کند.

شرایط خرید سقف مردم برای خرید 20 درصد ارزش افزوده ملک بصورت اقساط چیست؟

سند 6 دانگ آزاد بدونه بدهی بانکی ، عدم بازداشتی ، با تسویه مفاصا حساب ، و استعلام خلافی شهرداری ، عدم بدهی اداره دارایی و مالیات می باشد.

با توجه به توافقات نوع قراداد حقوقی اجاره به شرط تملیک و نقل و انتقالات ، تهیه و تنظیم می گردد و سند بصورت رهن قرار میگیرد.

شرایط فروش مسکن سقف مردم برای متقاضیان چیست؟

نداشتن چک برگشتی و قسط معوقه ، داشتن دسته چک به همراه ارایه مدارک شغلی معتبرالزامی است.

فرم ثنا، گواهی امضا، پرینت گردش حساب 6 ماه آخر

منبع: سقف مردم
17 خرداد 1401
تمامی حقوق متعلق به سقف مردم میباشد