سقف مردم با گام های بزرگ برای بهتر کردن زندگی مردم، پشتیبان قدرت مندی خواهد بود

اخبار خودرویی

آشنایی با هیوندای توسان اسپورت، کراس‌اووری شرقی با حس جوانی! + قیمت

هیوندای بازهم کراس اوور توسان اسپورت را در بازار آفریقای جنوبی عرضه کرده و این بار برای آن پیشرانه‌ی دیزلی را نیز در نظر گرفته است.


این خودرو که به عنوان پرچم دار خانواده ی توسان فیس لیفت رونمایی شده از کیت بدنه ی برجسته ای سود می برد که ظاهر آن را مشابه مدل N Line کرده است. قطعاً این خودرو خشن تر از توسان اسپورت بازار آمریکا به نظر می رسد.

2.jpg

در نمای جلو شاهد سپری با اسپویلر لبه ای هستیم درحالی که بخش عقب این خودرو نیز پذیرای دیفیوزری جدید و سیستم اگزوزی با چهار خروجی می باشد. در بخش جانبی رکاب های جدید و رینگ های 19 اینچی منحصربه فرد به چشم می خورند. با تمامی این تفاسیر مشخص است که قطعات یاد شده بعداً روی خودرو نصب شده اند و حس خودرویی تیون شده را به بیننده القا می کنند.

3.jpg

توسان اسپورت با دو پیشرانه عرضه می شود که یکی از نوع بنزینی 1.6 لیتری توربو و دیگری از نوع 2 لیتری توربودیزل می باشد. هر دو پیشرانه قدرت 204 اسبی را به چرخ های جلو منتقل می کنند اما با گیربکس های متفاوتی همکاری دارند. پیشرانه ی بنزینی به گیربکس 7 سرعته دوکلاچه متصل بوده درحالی که پیشرانه ی دیزلی با گیربکس 8 سرعته اتوماتیک جفت شده است. حداکثر گشتاور این دو پیشرانه نیز به ترتیب 300 و 460 نیوتون متر می باشد.

4.jpg

توسان اسپورت بر پایه ی تریم الیت شکل گرفته و از جمله تجهیزات استاندارد آن می توان به چراغ های جلوی LED، پوشش چرم کابین، سانروف پانورامیک، صفحه نمایش 7 اینچی، دوربین دنده عقب و پایش نقاط کور اشاره کرد.

5.jpg

قیمت مدل بنزینی و دیزلی این کراس اوور کره ای به ترتیب از 42250 و 46950 دلار برای بازار محلی آغاز می شود

 

6.jpg

منبع: پدال
10 مرداد 1398
تمامی حقوق متعلق به سقف مردم میباشد