کارگزاری لیزینگ خودرو،املاک و مستغلات سقف مردم با گام های بلند برای بهتر کردن زندگی مردم، پشتیبان قدرت مندی خواهد بود

اخبار خودرویی

مرسدس GLC43 AMG مدل 2020 با قدرت بیشتر معرفی شد + تصاویر

مرسدس-آام‌گ نسخهٔ جدید GLC43 مدل 2020 را در دو نسخهٔ استاندارد و کوپه معرفی کرده است. GLC43 جدید بر اساس نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ GLC ساخته شده که اوایل سال جاری معرفی شد و بنابراین در ظاهر دارای قطعات جدیدی است که آن‌را از GLC43 قبلی متمایز کرده است.

واضح ترین تغییرات ظاهری این کراس اوور اسپرت چراغ های جلو و عقب جدید آن هستند که ظاهری متفاوت به خودرو بخشیده اند.

2.jpg
GLC43 جدید مثل قبل به همان پیشرانهٔ 3 لیتری V6 توئین توربو مجهز است اما حالا قدرت این موتور به 390 اسب بخار رسیده که 23 اسب بخار بیشتر از قبل است اما گشتاور آن تغییری نداشته و مثل قبل 520 نیوتن متر است. این نیرو از طریق یک گیربکس نُه سرعتهٔ اتوماتیک و سیستم 4Matic به هر چهارچرخ انتقال پیدا می کند تا خودرو ظرف 4.7 ثانیه از صفر به سرعت 96 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند درحالی که حداکثر سرعت آن روی 250 کیلومتر بر ساعت محدود شده است.

3.jpg


GLC43 جدید به صورت استاندارد به سیستم کنترل سواری AMG و سیستم تعلیق بادی با کنترل بدنه مجهز است و سیستم چهارچرخ محرک آن گشتاور را با نسبت 31 به 69 درصد بین محورهای جلو و عقب تقسیم می کند. سیستم کنترل سواری AMG به منظور بهبود ایمنی و راحتی، در هر زمان موردنیاز اقدام به تنظیم کمک فنرهای هرکدام از چرخ ها می کند درحالی که امکان انتخاب سه حالت مختلف شامل راحت، اسپرت و اسپرت پلاس نیز برای سیستم تعلیق وجود دارد.

4.jpg

5.jpg

GLC43 مدل 2020 در داخل به صورت استاندارد به صندلی های اسپرت چرمی با دوخت قرمزرنگ، عناصر آلومینیومی، غربیلک فرمان D شکل و پدال های تعویض دندهٔ گالوانیزه مجهز است درحالی که مثل بسیاری از محصولات جدید مرسدس، در اینجا هم جدیدترین نسخه از سیستم اطلاعاتی-سرگرمی MBUX ارائه شده که می توان از طریق پد لمسی، دکمه های لمسی روی غربیلک فرمان، تشخیص صدا و یا تشخیص حرکت آن را کنترل کرد. مرسدس هنوز زمان عرضه و قیمت GLC43 مدل 2020 را اعلام نکرده اما انتظار می رود تا اواخر امسال راهی بازار شود.

 

6.jpg

7.jpg

منبع: پدال
12 مرداد 1398
تمامی حقوق متعلق به سقف مردم میباشد